01 maja

Nie najtańsze a najlepsze pędzle do makijażu z Aliexpress

Przerobiłam już niejeden pędzel z ALiexpres - jeden wypadał w porządku, inny bardzo dobrze. Tym razem postanowiłam sięgnąć po pędzle o przykuwającym spojrzenie pomarańczowym trzonku, polecane przez samą Lamakeupbella. Zaliczyłabym je do średniej półki cenowej. Po raz pierwszy sięgnęłam po droższe pędzle z Aliexpress - jak się sprawdziły?

Nie najtańsze a najlepsze pędzle do makijażu z Aliexpress

Cena: 92 zł
Link do pędzli: KLIK

Nietypowy, lecz idealny rozmiar? Naturalne włosie!

Pędzle mają krótkie trzonki, co bardzo ułatwia pracę, jeśli lubicie być blisko lustra podczas makijażu. Jest to też wygodna opcja w podróży. Zestaw pędzli składa się z pięciu egzemplarzy a każdy z nich, BEZ WYJĄTKU, jest wykonany z ultra miękkiego włosia wiewiórki.

Nie najtańsze a najlepsze pędzle do makijażu z Aliexpress

Unikatowe kształty

Pędzle mają unikatowe kształty - w szczególności najmniejszy, króciutki języczkowy (który na drugim zdjęciu wygląda jak kuleczka, ale nią nie jest). Jest bardzo przydatny do zaznaczania dolnej powieki  i tworzenia detali w makijażu.

Nie najtańsze a najlepsze pędzle do makijażu z Aliexpress

Genialne! Nie żałuję ani złotówki!

Pędzle pozwalają na precyzyjną pracę z cieniami, które rozcierają do pięknej chmurki.
Odkąd je mam, moje makijaże wyglądają o wiele estetyczniej. Wahałam się czy je zakupić, a teraz nie żałuję ani jednej złotówki na nie wydanej. Są mega!

ZOBACZ TAKŻE:

 1. FIOLETOWY ZESTAW MIĘKKICH PĘDZLI Z ALIEXPRESS
 2. PIELĘGNACJA UST Z HELLOBODY - PEELING COCO KISS I BALSAM COCO RICH
 3. SŁÓW KILKA O MAŚLE SHEA


4 komentarze:

 1. Widziałam to polecenie u lamakeupebella, ale na razie się nie zdecydowałam, bo nie potrzebuję nowych pędzli. Super jednak, że i Tobie się sprawdziły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Ci, że patrząc na włosie widać, że pędzle są dobrej jakości - już wyobrażam sobie jakie są przyjemne w dotyku - chętnie je zamówię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taksię składa, że zamawiałam te pędzle. Bardzo polecam i szczerze mówiąc, to w Polsce za taką kase takiej jakości pędzli się nie kupi. Czekałam na przesyłke około 3 tygodni, więc też nie jakoś bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Concordiaa , Blogger